لکسوس RX200t در ایران رؤیت شد

لکسوس RX200t در ایران رؤیت شد

لکسوس RX200t در ایران رؤیت شد

 خودروی لکسوس RX200t قبل از اینکه محوله شرکت ایرتویا وارد ایران شود ، در تهران رویت شد. به گزارش نقره ای به نقل از زومیت ایرتویا نماینده تویوتا ژاپن در ایران پس از کسب مجوزهای لازم اقدام به ثبت سفارش خودروی لکسوس RX200t کرد تا این خودروی شاسی بلند زیبا را به سبد محصولات خود اضافه کند.

اگر چه ایرتویا به عنوان نماینده رسمی تویوتا ژاپن در ایران و وارد کننده رسمی این خودرو، پیش فروش آن را با موعد تحویل 180 روزه آغاز کرده است اما به نظر می‌رسد بازار آزاد تشنه‌تر از آن است که تا رسیدن اولین محموله وارداتی این شرکت صبر کند. از این رو اولین خودروی RX200t امروز در مقابل یکی از نمایشگاه‌های تهران روئیت شد.

طبیعتا چند دستگاهی از این خودروی لوکس وارد کشور شده است اما بعید به نظر می‌رسد تعداد آنها حتی به انگشتان دو دست هم برسد. به هرحال حضور این خودرو در بازار آزاد نشانه آن است که به زودی باید شاهد تردد نمونه‌های بیشتری از آن در جاده‌های کشور باشیم.

مدلی که هم‌اکنون در تهران روئیت شده مدل F Sport است که به عنوان یکی از کامل‌ترین نسخه‌های این خودرو شناخته می‌شود و با قیمت قطعی 550 میلیون تومان به فروش می‌رسد. انتظار می‌رود در آینده نه چندان دور شاهد مدل‌های ساده‌تر و حتی کامل‌تر این خودرو در داخل کشور باشیم.

لکسوس RX200t در ایران رؤیت شد

هنوز قیمت قطعی فروش این خودرو از طرف ایرتویا اعلام نشده است. با توجه به حضور ولوو XC90 مدل‌ 2016 و 2017 در محدوده قیمتی 520 تا 650 میلیون تومان به عنوان محصولی پیشرفته و با امکانات متنوع، به نظر می‌رسد در آینده شاهد رقابتی سخت میان این دو خودروی شاسی‌بلند در رده قیمتی بالای نیم میلیارد تومان باشیم.


nextore

تیونینگ

ویدئو های جدید