چهارمین نمایشگاه خودرو البرز امروز کار خود را با حضور 60 مشارکت کننده آغاز کرد

چهارمین نمایشگاه خودرو البرز امروز کار خود را با حضور 60 مشارکت کننده آغاز کرد

چهارمین نمایشگاه خودرو البرز امروز کار خود را با حضور 60 مشارکت کننده آغاز کرد

چهارمین نمایشگاه خودرو البرز در میان استقبال گسسترده مردم البرز و با حضور 60 مشارکت کننده آغاز کرد . این نمایشگاه دستاورد های صنعت خودرو داخلی و خارجی را در بخش های مختلف به نمایش گذاشته خواهد شد.علاوه بر آن در بخش های تخصصی میزبان صنایع وابسته همچون خدمات بیمه ، خدمات پس از فروش ، رسانه های خودرویی و طراحی خودرو خواهد بود.

به گزارش نقره ای به نقل از ایرنا : محسن شمس مدیر نمایشگاه خودرو البرز در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در این نمایشگاه محصولات 13 شرکت داخلی و خارجی در 60 غرفه برای مدت 4 روز به نمایش گذاشته شده است.

وی ادامه داد: 6 هزار متر مربع فضای نمایشگاهی در اختیار شرکت های تولید کننده داخلی و خارجی در این نمایشگاه قرار گرفته است که جدیدترین محصولات شرکت های خودرو ساز نمایش داده شده است.
شمس گفت: با توجه به جمعیت 3 میلیون نفری استان البرز، این استان به عنوان منطقه ای مهم برای معرفی دستاوردهای صنعتی کشور به ویژه در عرصه فروش خودرو به شمار می رود.
وی ادامه داد: کیفیت نمایشگاه در بخش خودروهای سبک بهتر از ادوار گذشته بوده و در تلاش هستیم تا در نمایشگاه بعدی که سال 97 برگزار می شود از شرکت های قطعه ساز برای حضور در این نمایشگاه دعوت کنیم.
مدیر نمایشگاه خودرو البرز ، استقبال مردم از این نمایشگاه را کم نظیر توصیف کرد و گفت: در تلاش هستیم در بهترین محصولات به ویژه خودروهای دوستدار محیط زیست را به مردم معرفی کنیم.
همچنین تعدادی از خودروسازان در گفت وگو با ایرنا ، تحول در کیفیت محصولات را متاثر از دستارودهای برجام توصیف کردند و از حمایت دولت تدبیر و امید قدردانی به عمل آوردند.


nextore

تیونینگ

ویدئو های جدید